Вартість послуг

Ціни на аналізи та дослідження у клініці Sodia

АНАЛІЗИ

Аналізи та дослідження

у клініці Sodia

Перелік усіх доступних аналізів та досліджень у клініці Sodia.

На теперішній час в нас представлено більше 800 аналізів та досліджень різних напрямків від мікроскопічних до біохімічних. Усі аналізи приймаються та досліджуються в максимально короткі терміни при цьому не втрачаючи точність діагностування.

МАНІПУЛЯЦІЇ

Лікарські маніпуляції

Маніпуляції які проводять лікарі у клініці Sodia

Перелік цін на маніпуляції, які проводять лікарі у клініці Sodia.

Що таке маніпуляції у медицині — це ручний вплив на певну область людського тіла. Завдання даного процесу полягає в досягненні позитивного лікувального ефекту.

Якщо вам потрібно ввести внутрішньовенну або внутрішньом’язову ін’єкцію, провести збір для аналізу крові, біопунктура, блокада, ввдедення медикаментів або інші маніпуляції, звертайтесь до нас, в нашому переліку близько 80 маніпуляцій які проводять наші лікарі.

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА

Ультразвукове дослідження

у клініці Sodia

Послуги УЗД у клініці Sodia.

Області застосування ультразвуку в медицині надзвичайно широкі. У діагностичних цілях його використовують для виявлення захворювань органів черевної порожнини та нирок, органів малого таза, щитовидної залози, молочних залоз, серця, судин, в акушерській і педіатричній практиці. Також УЗД застосовується як метод діагностики невідкладних станів, що вимагають хірургічного втручання, таких як гострий холецистит, гострий панкреатит, тромбоз судин і ін.

УЗД є переважним методом діагностики при обстеженні під час вагітності, тому що рентгенівські методи дослідження можуть завдати шкоди плоду.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Консультація лікаря

послуги лікарів у клініці Sodia

Послуги лікаря клініки Sodia

Основною перевагою приватного лікаря є те, що кожен може обрати його самостійно і якщо навіть послуги обраного спеціаліста вам не підійшли, завжди є можливість змінити його на іншого. Ні для кого не секрет, що усі високоваліфіковані спеціалісти працюють в приватних клініках, тому що державні не можуть їм забезпечити той рівень і комфорт, який надають приватні і потрапити у державній клініці до професіонала завдання не з легких. Наші лікарі є професіоналами своєї справи і завжи прийдуть на допомогу і допоможуть попередити захворювання та завадити їх розвитку.

МАСАЖ

Лікувальний масаж клініка Sodia

Масаж

у клініці Sodia

Послуги масажу у клініці Sodia.

Ми маємо висококваліфікованих масажистів, що володіють широкою практикою і мають власні методики. Сеанси масажу допоможуть нормалізувати функції кровоносної системи, внутрішніх органів, усунути набряклості, зміцнити нервову систему. Також процедура дозволяє позбутися від стресу і депресії, а також усунути надовго головні болі.

 

  • Масаж однієї зони ШКЗ/ГВХ/ПВХ  — 170/180/180 грн
  • Масаж рук 1/2 — 70/140 грн
  • Масаж ніг 1/2 — 120/240 грн

Інша інформація

Наші лікарі, що мають професійний досвід роботи. Та неодноразово зарекомендували себе, як справжні професіонали.

Більш детальна інформація про нашу клініку, лікарів, історію створення та обладнання на якому ми працюємо.

Наша контактна інформація для зв’язку з нами, а також мапа де більш детально можна побачити наше розташування.

Бажаєте знати більше або зробити запис

на прийом?

Перейдіть до нашої контактної форми і скористайтесь нашими контактними даними.